ЗА НАС

Компанијата GOODFIX&FIXDEX GROUP е основана во 2013 година. Тоа е претпријатие со висока технологија, што ги комбинира функциите на истражување и развој, производство и дистрибуција.Сопственик на 4 големи производствени единици со повеќе од 500 вработени, што е една од најголемите производствени скали во Кина за сидра и прачки со навој.

 • 40 Заострен
 • 3/4/5 Оска
 • 12к-30к Вртежи во минута
 • 24-40 Алатка
  Капацитет

Производи

 • прачки со навој din 975
 • Предности на FIXDEX

  10 линии за производство на површинска обработка
  најголема производствена скала во Кина со производна површина 330.000 квадратни метри
  Професионална опрема за тестирање и професионален инженер за контрола на квалитет
  МЕД систем, а работата на работилницата е визуелна.
  ETA, ICC, CE ISO сертифицирана фабрика
  Меѓународен бренд во сопствена сопственост FIXDEX

 • фабрика за галванизирани сврзувачки елементи

Претседавач на FIXDEX-Порака CECE

Групата FIXDEX & GOODFIX станува доверлив партнер за клиентите

Претседавач на FIXDEX-Порака CECE

Последни вести

 • Среќна Нова-2023 година

  Среќна нова 2023 година

  Декември-30-2022

  1. Во новата година ќе се соочиме со повеќе тешкотии и предизвици, а темпото на развој на компанијата дополнително ќе се забрза.2. Во оваа нова година да навиваме за друштвото и да навиваме за друштвото!Ајде да работиме заедно со едно срце и еден ум за да ја изградиме компанијата во „штета...

  Прочитај повеќе
 • FIXDEX-среќен-божиќ

  FIXDEX & GOODFIX ви посакуваат Среќен Божиќ на сите

  Декември-23-2022

  Драги пријатели и клиенти: 1. Кога летаат снегулките, кога се палат свеќите, кога доаѓа Божиќ, кога се доставуваат моите благослови, дали се смеете среќно?2. Закачете ја среќата на санка;3. Ако Дедо Мраз ви дава среќа, тогаш сакам да му подарам среќа на секој клиент и пријател...

  Прочитај повеќе
 • Голема-5-изложба-во-Дубаи

  Учествувавме на Big 5 Exhibition во Дубаи, успешен заклучок

  Дек-13-2022

  1. ПроизводНа оваа изложба, нашата компанија прикажа најразлични производи, меѓу кои, главниот производ на нашата компанија е сидро со клин, прачки со навој, котва во сидро, завртка за темел, завртка за самодупчење 2. Добивки од изложбатаНа оваа изложба, нашите компанијата ги промовираше нашите производи и соопштуваше...

  Прочитај повеќе

Совршена услуга за клиенти

Откако компанијата е основана пред десет години, таа поседува комплетен сет на систем за гаранција за квалитет и ги има положено ISO9001 и други меѓународни сертификати за системот за квалитет.Одличниот квалитет нема да ве грижи.
1. Производството и тестирањето на производите ги исполнуваат меѓународните стандарди за сертификација
2. Производот е тестиран од професионален персонал за тестирање за да се осигура дека различните индикатори на производот ги исполнуваат барањата на меѓународните стандарди
3. Доколку производите што ги носиме имаат проблеми со квалитетот за време на гарантниот период, ние сме подготвени да ги преземеме сите одговорности